Veilinghuis Het Pand
  • Veilinghuis en Antiekhandel Het PAND
Veilinghuis en Antiekhandel Het PAND

Veilinghuis en Antiekhandel Het PAND te Diksmuide.  Tussen de veilingen door zijn er ook items vrij uit ter hand te koop.  www.veilinghuishetpand.be

Request for more information
See more items of this dealer
Print
Veilinghuis Het Pand
Address:
Kasteelstraat 8 ,
8600 Diksmuide
Region: Westhoek
Country: Belgium
Tel.: +32 (0)474 49 13 17
E-mail: info@veilinghuishetpand.be
Website: www.veilinghuishetpand.be
Prachtige neogotische bronzen Maria kapel

Prachtige neogotische bronzen Maria kapel. Wordt geveild op zondag 26 mei in Veilinghuis Het PAND te Diksmuide.  Voor de digitale catalogus raadpleeg de website www.veilinghuishetpand.be

Veiling 26 mei : houten reliekbuste

Veiling 26 mei : houten reliekbuste "St.Ursula" ca 1700

VOOR DE VEILING VAN ZONDAG 26 MEI :  grote houten reliekbuste "Sint Ursula" polychroom - Italië ca 1700, hoogte 64cm.  Voor de digitale catalogus raadpleeg onze website   www.veilinghuishetpand.be

Voor de veiling van zondag 26 mei te Diksmuide

VOOR DE VEILING VAN ZONDAG 26 MEI TE DIKSMUIDE.   Drie mooie camees in gouden montuur 18 karaat.        Raadpleeg de digitale catalogus van de veiling via onze website www.veilinghuishetpand.be

"Sint Barbara" groot neogotiek houten kerkbeeld

"Sint Barbara" groot houten neogotiek Vlaams kerkbeeld.
Hoogte 139cm, polychroom.
Dit beeld wordt geveild op zondag 26 mei in Veilinghuis Het PAND te Diksmuide.  Raadpleeg de digitale catalogus van de veiling op onze website www.veilinghuishetpand.be

Voor de veiling van zondag 26 mei

Voor de veiling van zondag 26 mei te Diksmuide  -  18de eeuws gesculpteerd houten tabernakeldeurtje met engelenkopjes  -  voor de digitale catalogus van de komende veiling, raadpleeg onze website www.veilinghuishetpand.be

Sfeerbeeld, volop bezig met de voorbereiding van de veiling

Sfeerbeeld.

Volop bezig met de voorbereiding van de antiekveiling van mei.

Op onze website www.veilinghuishetpand ziet u al talrijke voorsmaakjes.

Veilinghuis en Antiekhandel Het PAND - tussen de veilingen door zijn er ook items vrij uit ter hand te koop - vrijblijvend te bezichtigen zowel tijdens de week als op zaterdag of zondag, maar wel na afspraak.  www.veilinghuishetpand.be

"Romantisch meisje" GROOT terra cotta beeld Aug.Moreau

"Jong romantisch meisje" GROOT terra cotta beeld, gesigneerd August Moreau. HOOGTE 78cm.  Vrije verkoop ( niet op veiling ). www.veilinghuishetpand.be

Vlaamse Madonna in hout ca 1700 met zilveren kroontjes en zilveren staf

Vlaamse Madonna met Kindje in hout, ca 1700, met zilveren kroontjes en zilveren staf.  VRIJ UIT TER HAND TE KOOP ( niet op veiling ).  www.veilinghuishetpand.be

SOLD

SOLD

"La Source" houten beeld van Jul Bernaers - Mechelse school

"La Source" houten beeld van Jul.Bernaerts - Mechelse School - gesigneerd en gedateerd 1944 - hoogte 58cm - Jul Bernaerts : Mechelen 1882 - 1957 -   Tussen de veilingen door zijn er ook items uit ter hand te koop.   www.veilinghuishetpand.be